חלונות כהים מטאור ציפויים
  • פייסבוק
  • יוטיוב

שאלות ותשובות

איך להתקין ציפוי חלונות, איך לבחור מתקין של חלונות כהים לרכב, שאלות ותשובות בתחום של ציפוי חלונות נגד קרינה חום אור , ויצירת פרטיות.

1. מדוע עלות ציפוי שמשות לרכב יקר?

השימוש במדבקה איכותית בעובי 50 - 60 מיקרון עם אחריות 5 שנים בשילוב עם התקנה מקצועית ונקייה מהווה את המחיר,בסך הכל המחיר אינו יקר ביחס לתועלת,רק ההשוואה לציפוי סיני דקיק ללא שום הגנה עם התקנה לא מקצועית גורמת למחיר להראות יקר.2. האם מותר להתקין ציפוי חלונות לרכב בגוון דמוי מראה?

לפי החוק אסור להתקין ציפוי חלונות בגוון כסוף שעלול לגרום לסינוור.3. האם הציפוי לחלון מסנן קרינה?

ציפוי מסוג H.P איכותי מסנן קרינת U.V ברמות של 99% ועל ידי כך גם עוצמת החום שחודר מהחלונות יורדת.4. האם ציפוי חלונות מונע את שבירתו?

קיימים מס. סוגים של מדבקות לצרכים שונים,ולכך קיים ציפוי מיוחד בעובי של עד 350 מיקרון שנועד למנוע את שבירת החלון ופיזור רסס זכוכיות
הציפוי הינו שקוף ומיועד בעיקר לחלונות ראווה,המוכר כתחליף לסורג לפי דרישות חברות הביטוח.ניתן ליישם ציפוי זה גם ברכב על מנת למנוע פריצה או וונדליזם.5. האם מדבקת מיגון 350 מיקרון מוכרת לביטוח כתחליף לסורגים? מה היתרונות?

מדבקת מיגון בעובי 350 מיקרון מוכרת לחנויות ומשרדים כתחליף לסורגים ברוב המקרים יש לשאול את סוכן הביטוח.

מספר יתרונות משמעותיים יש למדבקת המיגון לעומת הסורגים,ראשית חזות החנות והמוצרים נראים בתצוגה גם כשסגור,הגנה מקרינת U.V

אין צורך לפתוח או לסגור,הגנה מהדף ורסס זכוכיות בכל מקרי השבירה (ניפוץ,פיצוץ,ניסיון פריצה וכד.)6. האם ציפוי חלונות חוקי ועובר טסט?

לפי תקנה מס. 356 סעיף ד' מותר לצפות את החלונות האחוריים ברכב.ניתן לעיין בתקנה פה באתר.7. מה ההבדל בין מדבקה לציפוי חלונות פשוטה, לבין מדבקה לציפוי חלונות איכותית?

מעבר להפרש במחיר ההבדלים הם רבים.מדבקה פשוטה עשוייה מניילון דקיק בתוספת צבע שאינו עמיד בשמש לאורך זמן,לעומת זאת מדבקה איכותית עשוייה
מפוליאסטר עבה ואלסטי 3 שכבות, הכהות היא למעשה חלקיקי פחם מיקרונים ,וכמובן סיליקון להגנה משריטות.רמת השקיפות(צלילות) היא גבוהה ביותר
ולא מעייפת את העיניים.הדבק חזק ועמיד לשנים רבות.אין דהייה של הצבע.